Digitální UV tisk

UV digitalni tiskDigitální UV tisk

Tisk s UV vytvrzováním inkoustů dovoluje kromě tisku na standardní materiály tisk na nesavé materiály jako např. PVC, PP, polykarbonáty, sklo, dřevo, hliník, plátno, vinyl, atd.

Tiskneme na nejmodernějším stroji Océ Arizona 350 GT s bílou barvou. Tiskárna Océ Arizona 350 GT využívá zobrazovací technologii Océ VariaDot. Výsledkem jsou tiskové obrazy téměř fotografické kvality s ostrostí, jaká dosud byla k dispozici pouze při rozlišení 1440 dpi nebo vyšším.

Océ Arizona 350 GT

 

Océ Arizona 350 GT

Je schopná potisknout ohebná i pevná média (PVC desky, polykarbonáty, PP desky, sklo, hliníky, dřevo) až do velikosti 2 500 x 1 250 x 48 mm. Díky konstrukci stolové tiskárny je možné, upevněním materiálu na vakuový stůl, tisknout na předem vytvarované materiály.
Veškeré naše tisky z Arizony jsou vhodné i do exteriéru a jsou barevně stálé – 3 roky.


tisk CMYK

Tisk CMYK


tisk bílou barvou

Tisk bílou barvou


potisk deskových materiálů

Potisk deskových materiálů


 

Dokončující zpracování

CNC frézování

 

Produkty

Samolepky:

PVC samolepky pro interiérové i exteriérové použití. Díky možnosti tisku bílé barvy můžeme potisknout také čirou PVC samolepku s podtiskem i přetiskem bílou v celé ploše či parciálně.

Abirbusy:

Známé také jako CLV, jsou reklamní tisky na fólii, nebo papír a jsou umístěny ve vitrínách s trvalým či nočním podsvícením.

Backlighty:

Jsou podsvětlenou formou billboardu.

Banery:

Potištěné vinylové materiály, které se nejčastěji zavěšují přímo na lanka pomocí kovových ok.

Billboardy:

Nejznámější a nejzákladnější reklamní poutač obvykle složený z více dílů. Tiskne se většinou na papír a lepí se na pevné reklamní plochy.

Grafika na auta:

Potištěná čirá samolepka se lepí na auta nebo dopravní prostředky.

Okenní grafika:

Potisk speciální děrované fólie se používá všude tam, kde je potřeba průhledné grafiky.

Podlahová grafika:

Reklama umístěná na zemi je velmi efektní. Velmi záleží na správném výběru materiálu a technologie výroby.

CD a DVD:

Díky technickému řešení a rozlišení stroje jsme schopní potisknout tyto nosiče CMYKem s možností podtisku bílou celoplošně nebo parciálně.

Lentikulýrní obrazy:

Lentikulární technologií se úspěšně zabýváme mnoho let a patříme ke špičce výrobců v Evropě. Reklamní produkty, které využívají této technologie, jsou několika set násobně účinnější, než tisk na běžně používané materiály. Lentikulární grafika má mnohostranné využití (billboard, backlight, CLV, podlahová grafika atd.)


VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |