Novinky

 • 13.
  07.

  Ohýbačka plastů

  Ohýbačka plastů

  Nový přírůstek do našeho strojového parku je ohýbačka plastů.

  >> >
 • 09.
  07.

  Změna sídla a provozovny

  Vážení obchodní přátelé, milí zákazníci,

  od 1. 6. 2015 jsme přestěhovali provozovnu na novou adresu:

  Úvalská 1222/32, 100 00 Praha 10 - Strašnice.

  >> >
 • 11.
  04.

  SummaCut D 120 řezací plotr

  SummaCut D 120 řezací plotr

  Do rodiny našich strojů jsme přivítali nového člena - profesionální řezací plotr SummaCut D 120. Tento nový výkonný stroj nahradí náš původní plotr, který již kapacitně a technologicky zaostával. SummaCut je vybavena pro přesné řezání OPOS kamerovým systémem a výkonným pohonem splňující současný trend nejvyšší kvality při dokončování zakázek PVC samolepek.

  >> >
 • 11.
  06.

  CNC fréza

  CNC fréza

  Náš strojový park se rozrostl o další výkonný stroj: CNC frézu s možností obrábění deskových materiálů téměř všech tvrdostí, do formátu 3000x2000x160mm. Společně s velkoplošným UV tiskovým strojem Arizona a vestavěným kamerovým systémem v CNC stroji Vám tak můžeme nabídnout přesné a kvalitní řezání Vašich zakázek. Nabízíme též gravírování a 3D frézování.

  >> >
starší >

Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.