Lentikulární technologie

UV digitalni tisk

Lentikulární technologie

Revolučním řešením a možností oživení vizuální reklamy jsou lentikulární produkty, které vytváří iluze pohybu, výměny nebo trojrozměrnosti. Jsou to média vizuální reklamy, na kterých se něco děje, něco se pohybuje. Díky našim dlouholetým zkušenostem s programováním a výrobou lentikulárních obrazů jsme se stali předním českým výrobcem.

 

UV ofset lentikulár

(ukázky efektů, reference)

 

UV Ofset Page

UV velkoformátový lentikulár

(ulázky, efektů. reference)

 

UV digitalni tisk

Chameleon 3D foto

(ukázky efektů, reference)

 

3D

 

Při výrobě lentikulárních obrazů používáme následující lentikulární fólie:

Velikost obrazu
3D efekt výměny kalendářík pohlednice A5 A4 A3 A2 A1 A0 a větší
UV ofset superjemná fólie 0,3mm
UV ofset nejběžnější fólie 0,5mm
UV digitál pružná fólie 0,9mm
UV digitál super3D 4mm deskaLegenda naprosto vhodné není ideální Nepřijatelné Tabulka je informační, jaké fólie používáme. Samozřejmě při poptávce výroby určíme vhodný typ fólie na základě našich zkušeností, aby výsledný obraz byl profesionální.

Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.