CNC frézování

UV OfsetCNC frézování 2x3m

Rychlý velkoplošný tvarový ořez fólií a deskových materiálů, gravírování, 3D frézování, to vše nabízí náš nový CNC stroj Active Pro 2030.

 

Lehká hliníková konstrukce umožňuje rychlý pohyb frézovací hlavy a díky výkonnému motoru dokážeme frézovat téměř všechny druhy materiálů. Vysokou přesnost obrábění již potištěného materiálu zaručuje precizní kamerový systém.

 

CNC fréza je nepostradatelná v oblasti sign-makingu: vyřezávání nápisů a logotypů z různých materiálů, ořez potištěných desek do požadovaného tvaru, frézování do akrylátů a čirých plastů ve světelné reklamě, výroba orientačních systémů, gravírování, výroba prototypů a modelů, ozdobných doplňků a ornamentů atp.

 

Formát desek: 3.000 x 2.000 x 160 mm

Výhodný náklad: >1 ks

uv ofset

 

 

 

uv ofset Tisk na metalické fólie, samolepky

Tisk na metalické fólie, samolepky (s bílou barvou)

Tisk na plastové fólie PVC/PP

Tisk na čiré plastové fólie s bílou barvou

Tisk na čiré plastové fólie s bílou barvou

Tisk na plastové fólie PVC/PP


Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.